עמוד ראשי אינדקס חנויות חשמל ואלקטרוניקה מחשבים והייטק צילום וזכרון לבית לגן ולמשרד תיירות, נופש ופנאי ילדים מתנות ושונות יופי ובריאות רכב ואביזריו       
חדש! שירותים ובעלי מקצוע מימון ביטוח והשכרת רכב
האזור שלי כניסת ספקים
     חפש בצ’יק:
דרושים,
חיפוש עבודה
שלום אורח התחבר / הרשם

תקנון

תקנון אתר צ'יק צ'אק-יש לקרוא את התקנון לפני השימוש באתר.


1. מפעיל האתר לא יהיה אחראי להתקשרות שתיווצר בין משתמש לבין צד שלישי ו/או ספק, ולא יהיה אחראי לטיב ו/או איכות המוצרים ו/או שירותים שניתנים ו/א ומוצעים על ידי צד שלישי ו/או ספק, לרבות לא לתנאי הרכישה ו/או הליכי הרכישה ו/או אספקתם של המוצרים ו/או השירותים ו/או כל דבר אחר שמציע צד שלישי ו/או ספק.
2. תוצאות החיפוש המופיעות במנוע החיפוש באתר מוצגות על ידי המנגנון האוטומטי הממוחשב של האתר בהסתמך על הנתונים הנאספים מהצדדים השלישיים, ואין מפעיל האתר אחראי לתוכנם. בהצגתם של הנתונים אין משום המלצה ו/או הבעת דעה ו/או חוות דעת ביחס לאתר מכירות שלצד שלישי כלשהו ו/או לשירותים ו/או מוצרים המוצעים על ידי צד שלישי כלשהו.
3. המידע באתר מוצג בתום לב כפי שהוא נערך (As Is) על-ידי הצדדים השלישיים ו/או הספקים. הנתונים המוצגים באתר כתוצאות חיפוש של מנוע החיפוש באתרו/או המקושרים על-ידי האתר, נערכים ומפותחים על ידי אנשים ו/או גופים עליהם אין למפעיל כל שליטה.
4. מפעיל האתר איננו מייצר מידע אלא משמש כמנוע חיפוש המשווה מידע שיתקבל על ידי צדדים שלישיים לפיכך, אין לראות במפעיל האתר כמסייע להפצת מידע שהפצתו או הצגתו עלולים להתפרש, במפורש או במשמע, כהפרה של האמור בדין.
5. אתר צ'יק צ'אק, באופן דומה לזה של אתרים אחרים, יוצר קבצי "COOKIES" במחשבך האישי ומהם היא אוספת מידע הנוגע לזמן הימצאותך באתר ,ביצוע פעולות וכיוצא בזאת.

6. בשליחת פרטייך האישיים במסגרת קבלת שירות מספקי השירות של צ'יק צ'אק, הינך מאשר לאתר צ'יק צ'אק להעביר את פרטייך האישיים בצורה ישירה למספר ספקי שירות העוסקים בתחום בקשתך.
7. בכל מקרה צ'יק צ'אק אינה אחראית להתקשרות שתיווצר בין משתמש לבין צד שלישי ו/או ספק, ולא תהיה אחראית לטיב ו/או איכות המוצרים ו/או שירותים שניתנים ו/א ומוצעים על ידי צד שלישי ו/או ספק שירות.

8. מפעיל האתר לא ייחשב כמפר התחייבות לפרטיות או פוגע בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ"ה - 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש אול התחקות אחריו על ידי אחר, שנובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככללו תקשורת מחשבים בפרט.

9. מפעיל האתר רואים בחומרה פגיעה בזכויותיו הקנייניות של אחר ויראה בחומרה כל ניסיון להשתמש באתר כאמצעי להפרה או פגיעה בזכויותיו הקנייניות של אחר. בכל מקרה של תלונה לגבי הפרה של קניין רוחני, צ'יק צ'אק מתחייבת לטפל בפנייה ולהסיר תכנים ו\או תמונות וכיו"ב ע"פ דרישתו של בעליו החוקיים של התוכן.

10. על השימוש באתר צ'יק צ'אק יחולו דיני מדינת ישראל והם בלבד. הסמכות השיפוט הייחודית בכל הנוגע למסמך זה, ולשימוש באתר צ'יק צ'אק תהא הסמכות של בית משפט בתל-אביב בלבד.

11. בכל שאלה לגבי פעילות האתר אתם מוזמנים ליצור קשר צ'יק צ'אק

12. התקנון עודכן לאחרונה ביום 10/03/2008.


צ'יק צ'אק מאחלת לכם קניה מהנה.

הוסף למועדפים
   אודות     |     שאלות ותשובות     |     תקנון     |     צור קשר     |     מדריך חנויות     |    
   מידע על אנשים     |        חוות דעת משפטית     |        יד 2     |        פיתוח תוכנה ובניית אתרים
.Copyright © 2008 Business Utilizations Technologies LTD


טעינה:0